fbpx

Tel. 605555043 lub 536052688 , email: st.look.hurtownia@gmail.com

GODZINY OTWARCIA : Pon - Pt: 10.00 – 17, Sob: 10:00-14:00

Kategorie


CIAŁO

01.

Stemplowanie- prosty sposób na efektywne zdobienia

image

Metoda stemplowania znana jest od dawna. Powstało na ten temat bardzo dużo filmów na Youtube, gdzie często jesteśmy wprowadzani w błąd. Stemplowanie wraca ponownie do łask z nowymi produktami światłoutwardzalnymi oraz z pięknymi motywami, których często sami byśmy nie zrobili lub są bardzo czasochłonne.

02.

ABC prawidłowego dbania o stemple i blaszki. Fachowe porady

image

NIE MATOWIMY STEMPLA- często w filmikach możesz spotkać informację, aby zmatownić bloczkiem polerskim stempel. Nie matowimy go, ponieważ traci on swoją przyczepność!. Pozostałości lakieru ze stempla ściągnij wyłącznie taśmą klejącą, do ubrań lub delikatną taśmą malarską.

03.

SLS szkodzi czy pomaga? SLS i jego odmiany.

image

Kosmetyki z substancjami SLS i jego odmianami cieszą się od pewnego czasu złą sławą. Czy słusznie? Czym właściwie jest SLS? To nic innego jak substancja w kosmetykach myjących typu szampony, żele pod prysznic, płyny do mycia naczyń, odplamiacze do ubrań, pasty do zębów czy mydła, która powoduje, że produkt dobrze się pieni i łatwo odtłuszcza powierzchnię, na której zostanie użyty.

04.

Jak dbać o włosy zimową porą?

image

Zimowa aura nie sprzyja dobrej kondycji włosów. Możemy borykać się z elektryzowaniem, nadmiernym przesuszeniem oraz z mechanicznymi uszkodzeniami włosów przez niskie temperatury, wilgoć oraz ogrzewane pomieszczenia. Warto pamiętać o kilku przydatnych zasadach podczas pielęgnacji w trakcie zimy, które ułatwią nam pozbyć się uciążliwego problemu.

Dotacje unijne

Tworzymy oferty specjalnie pod twój salon kosmetyczny lub fryzjerski

Skontaktuj się z nami
  • Zapomnij o żółtym odcieniu!
    Borykasz się z żółtym odcieniem na włosach blond? Linia Shine Silver jest z pewnością dla Ciebie!
  • Unikatowa linia do stylizacja włosów Z.one Concept No Inhibition
  • #Zostańwdomu
    Odśwież swój kolor odżywką Milkshake Color Direct!