fbpx

Tel. 605555043 lub 536052688 , email: st.look.hurtownia@gmail.com

GODZINY OTWARCIA : Pon - Pt: 10.00 – 17, Sob: 10:00-14:00

Odsłony: 1858

Po czym poznać dobrego fryzjera?

 

 

Wygląd zewnętrzny salonu

Ważne jest pierwsze wrażenie. Zwróć uwagę na czystość, porządek, w jakim stanie jest sprzęt to dużo świadczy o organizacji pracy. Wygląd zewnętrzny salonu może odzwierciedlać poczucie estetyki pracujących w nim osób.

Na jakich kosmetykach pracuje specjalista

Rozejrzyj się po półkach na jakich markach kosmetyków pracuje się w danym salonie. W jakim stanie są opakowania produktów czy nie wyglądają na stare zużyte do których przelewane są drogeryjne produkty. Sprawdź w internecie jak wypowiadają się inni klienci na temat konkretnej marki. Jeśli jest ich więcej świadczy to dobrze o salonie, gdyż jest możliwość dobrania usługi pod klienta. Specjalista nie powinien zamykać się na nowości i ciągle się rozwijać.

Pewność siebie i dobra komunikacja

Dobry specjalista dba o stały kontakt i pamięta swoich klientów. Przyjrzyj się jak z Tobą rozmawia, jakie wykonuje ruchy przy pracy czy są pewne, a także jak dobiera preparaty.

Zapomnij o szybkim terminie wizyty

Szybka wizyta u dobrego specjalisty? Niestety jest to mało możliwa opcja ze względu na dużą ilość chętnych i przepełniony grafik. Jednak czasami warto poczekać kilka tygodni dla udanej stylizacji lub koloryzacji i wykazać trochę więcej cierpliwości.

Pozytywne opinie w internecie

Warto zerknąć na opinie klientów, którzy odbyli wizytę i skorzystali z usług poszczególnego salonu. Dobre komentarze w sieci świadczą o dobrej renomie pracujących w nim osób.